Skip to content

Ремонт автоскла

1-55

Погодні умови, надмірний обігрів лобового скла в холодну пору року, а також камені, що летять з під коліс автомобілів – ці та інші фактори можуть призвести до появи подряпин, мікро-пошкоджень, відколів і тріщин на склі Вашого авто. Добре, що від цих неприємних дефектів можна легко позбутися, звернувшись до сервісу автоскла, щоб вчасно вжити відповідних заходів.

Чим небезпечне пошкодження скла?

Навіть невеликий, відносно непомітний скол або тріщина можуть стати причиною розбитого скла або отримання штрафу. Помітивши пошкодження на лобовому склі, що заважають нормальному огляду дороги, поліцейський в обов’язковому порядку зробить вам попередження. А наступного разу, спираючись на постанову в ПДР, може накласти на Вас штраф. Адже відповідно до норм, з боку водія не допускається наявність тріщин і відколів, що заважають нормальному огляду

Види пошкоджень

Мікропошкодження

Яким би сучасним не був Ваш автомобіль, через 50-100 тисяч кілометрів пробігу будь яке лобове скло втратить свою первісну прозорість і почне поступово спотворювати зображення. Всьому виною стають мікро-подряпини, потертості і мікро-тріщини зі сколами. Вони можуть здаватися непомітними, але, накопичуючись в собі пил, бруд і вологу, заважають чіткому огляду в сутінки або в негоду.

Щоб усунути мікроподряпини, наші професіонали здійснюють шліфування лобового скла, обробляючи його спеціальними полірувальними пастами. Це допомагає трохи згладити потертості, а додаткове полірування повертає склу прозорість і блиск.

Незважаючи на те, що подібні мікропошкодження здаються досить невеликими, процес відновлення автомобільного скла потребує професійного підходу і є досить складним. Шліфування та полірування в домашніх або кустарних умовах, не професійних сервісах заміни автоскла можуть привести до деформації поверхні і появи нових відколів і тріщин.

Сколи

Процес ремонту сколів може нагадувати пломбування зуба.

Майстер засвердлює скол, щоб запобігти його подальшій трансформації в тріщину, після чого заповнює його спеціальним полімером, який потім тримає, до повного висихання, під спеціальною УФ лампою.

Після завершення даного етапу майстер знімає надлишки полімеру і проводить полірування поверхні автомобільного скла.

Тріщини

Найчастіше тріщини є наслідком вже наявного відколу на склі. Щоб зупинити подальше зростання тріщини, майстри Bitstop просвердлюють отвори з обох сторін тріщини, відступаючи від її краю на відстань близько 5 мм. Далі ремонт тріщини схожий з відновленням лобового скла зі сколами.

Дуже важливо що б в процесі ремонту в тріщину не просочилася волога або бруд, інакше ремонт виявиться неможливим. Наші професіонали максимально відповідально підходять до захисту місця пошкодження. Роботи проводяться в чистому і сухому боксі, а при роботі використовують спеціальні засоби для чищення.

Переваги ремонту в Bitstop

  • Використовуємо матеріали, розроблені спеціально під наші кліматичні умови.
  • Ремонт тріщин і сколів триває від 20 хвилин до 1 години
  • Надаємо річну гарантію на ремонт

Технологія ремонту

  • Очищаємо і знежирюємо лобове скло від бруду і пилу, приділяючи особливу увагу місцям пошкоджень. Щоб передбачити проникнення вологи і пилу в дрібні тріщини, використовуємо спеціальні миючі засоби.
  • Здійснюємо підбір полімеру, в залежності від типу і складності сколу або тріщини, після чого заповнюємо дефекти. Полімер дозволяє відновити прозорість лобового скла, тому що має схожі з автомобільним склом оптичні властивості.
  • Проводимо вакуумування пошкодженої області. Чергуємо висмоктування повітря з тиском, що дозволить повністю заповнити тріщину полімером.
  • Покриваємо заповнений полімером скол або тріщину спеціальною світлонепроникною плівкою, після опромінюємо поверхню УФ лампою. При УФ освітленні полімер від PMA Tools міцно склеює зруйнований шар автомобільного скла.
  • Акуратно знімаємо плівку і прибираємо надлишки полімеру. Щоб уникнути подряпин, лезо потрібно тримати строго під одним кутом – перпендикулярно до поверхні.
  • Поліруємо скло, щоб домогтися однорідної прозорості і блиску скла, при цьому уникнувши його перегріву і деформації.
  • Скло відремонтовано!

Не затягуйте з ремонтом. Чим швидше ви звернетеся у професійний сервіс автоскла, тим більше заощадите часу і коштів. Адже з кожним днем сколи та тріщини стають тільки більшими, і відновлювати скло з кожним днем буде набагато складніше.