Skip to content

Про компанію

Bitstop — Автостекольный сервис №1 в Виннице

Сервіс автоскла  BITSTOP Вінниця – є частиною всеукраїнської мережі фірмових станцій із заміни та ремонту автоскла Bitstop.ua. Ми офіційний сертифікований партнер концерну “AGC AUTOMOTIVE” ASAHI GLASS Co., – світового лідера з виробництва автомобільного скла. Працюючи з нами, ви гарантовано отримаєте найкращий сервіс та високу якість роботи. Сервіс автоскла №1 у Вінниці, пропонує всім бажаючим зробити ремонт, заміну або тонування скла на вашому автомобілі, а демократичність цін, високі стандарти якості та сервіс, який ми надаємо кожному нашому клієнту, не залишить вас байдужим. Наші майстри мають багатющий досвід в питаннях установки, ремонту і тонування автоскла. У процесі роботи ми використовуємо новітнє обладнання і тільки якісні матеріали від кращих європейських виробників таких як: PMA Tools та ін. Професіонали сервісу автоскла Bitstop Вінниця готові гарантувати якість виконуваних робіт, адже завдяки високій кваліфікації і величезному багажу знань та досвіду ми враховуємо всі тонкощі і нюанси, які можуть виникнути в процесі роботи. В нашій роботі є три головні речі:

Швидкість роботи.

Ми цінуємо час кожного нашого клієнта, і вважаємо, що завдяки нашій злагодженій професійній роботі, ви зможете витратити свій час на більш приємні і потрібні для Вас речі.

Безопасность.

Використовуючи обладнання та матеріали найвищої якості, а також величезний досвід і професіоналізм наших співробітників, ми можемо з гордістю гарантувати, що ви і ваше авто будете в повному порядку. Більш того, ми розуміємо, що людський фактор присутній завжди, і якщо вас не влаштує якість виконаних нами робіт, то після ретельної перевірки, ми готові будемо переробити все за наш рахунок і в зручний для вас час.

Доступність.

За рахунок прямих поставок від виробників, наш Сервіс пропонує Вам ціни виробника без ринкової націнки. У нас завжди в наявності скло на поширені моделі автомобілів, а скло на рідкісні моделі буде доставлено швидко. Ми вирішимо всі проблеми, пов’язані з автосклом!